ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Do Państwa dyspozycji są eleganckie standy ekspozycyjne.

Wymiary : 40cm / 30cm / 165 cm

Ilość pozycji na regale : 28 

 

 

 Kącik Smaku
Stara Wieś ul. Piękna 32
05-830 Nadarzyn


O nas


Witamy Państwa na stronie z informacjami na temat naszej firmy i tego, co oferujemy.


Właścicielem marki Kącik Smaku jest firma Greensmile Sp. z o.o., która wywodzi się z kręgu firmy Aspolsmak Sp. z o.o., znaczącego polskiego producenta przypraw i dodatków stosowanych w branży mięsnej.
http://www.aspolsmak.pl

Produkowane przez nas przyprawy są pochodną oczekiwań Klientów i doświadczeń naszych technologów. Przede wszystkim bierzemy pod uwagę fakt, że coraz więcej Klientów preferuje przyprawy naturalne - bez zawartości glutaminianu sodu i innych środków chemicznych. Smak przyprawy tworzą u nas zatem same jej składniki naturalne.

Przyprawy, które oferujemy, są dwojakiego rodzaju:
jednorodne i mieszanki.

Jednorodne zawierają jeden składnik, wskazany w ich nazwach.

Mieszanki dostarczają smaków, które można spotkać pod różnymi szerokościami geograficznymi, zwłaszcza do dań gotowych. To zestawy, które nasi technolodzy - kierując się doświadczeniem własnym i wyrafinowanym gustem Klientów - proponują po uprzednim poddaniu ich rozlicznym testom i opiniom.

Proces wytwarzania oferowanych przez nas przypraw odbywa się przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych polskich i europejskich, przy poszanowaniu Globalnych Standardów BRC (British Retail Consortium) - standardów bezpieczeństwa żywności. Standardy te, początkowo stosowane przez zrzeszenie brytyjskich detalistów na potrzeby rynku Wielkiej Brytanii, z czasem stały się normą w całej Europie i w Stanach Zjednoczonych.

Wszystkie nasze przyprawy i składniki mieszanek są szczegółowo badane na wejściu do produkcji, w czasie jej trwania i z momentem opuszczania linii produkcyjnej w drodze do Klientów.

Naszą ofertę przypraw nieustannie rozszerzamy o nowe smaki, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie Klientów. Prosimy się z nami dzielić uwagami kierując je pod nasz adres: sklep@kaciksmaku.pl

up
Pokaż pełną wersję strony
© 2014 Kącik Smaku