Papryka to przyprawa pochodząca z Ameryki Południowej. W zależności od gatunku, może być łagodna i słodka lub paląca i ostra. Papryka to podstawowa przyprawa kuchni indyjskiej, węgierskiej i meksykańskiej. W kuchni polskiej odnajduje się równie dobrze. Doskonale wzbogaca smak potraw mięsnych (zwłaszcza z drobiu) oraz dań rybnych. Może być dodawana do zup, sałatek, serów, warzyw. Świetnie barwi sosy, a także ryż, drób i potrawy z jaj. Poza wspaniałymi walorami smakowymi i aromatycznymi, wykazuje cenne właściwości lecznicze. Przede wszystkim wzmacnia odporność organizmu i korzystnie działa na układ trawienny.

Nasz sklep internetowy z papryką oferuje Państwu prawdopodobnie najlepsze papryki w rozmaitej odsłonie. W naszym asortymencie znajdziecie zarówno paprykę słodką, jak i ostrą, suszoną i mieloną. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje także papryka zielona suszona – idealna do twarożków, sałatek i sosów. Zapraszamy!

Papryka słodka mielona 40 g

Papryka słodka mielona 40 g
Papryka słodka mielona 40 g

ma łagodny i słodki smak. Dodaje się ją do zup, potraw warzywnych, sałatek, serów, a także do dań mięsnych, drobiu i ryb. Jest doskonałym barwnikiem do barwienia sosów, ryżu oraz potraw z jaj i drobiu. Papryka i jej odmiany pochodzą z Ameryki Południowej. Jest bardzo popularna w kuchni węgierskiej, hiszpańskiej, meksykańskiej i indyjskiej.
produkt naturalny, bez glutaminianu sodu

Skład - papryka słodka 100%
Kraj pochodzenia   HISZPANIA, CHINY    Wyprodukowano w Polsce

Dostępność: duża ilość

Wysyłka: 48 godzin

Cena: 3,00 zł
szt.
up
Pokaż pełną wersję strony
© 2014 Kącik Smaku